У Турині запрацювало Почесне консульство України

У Турині запрацювало Почесне консульство України

В італійському Турині відкрилося Почесне консульство України.

Про це повідомляє пресслужба Посольства України в Італії.

Об этом сообщает http://mash24.info

«З 16 жовтня 2019 року у Турині запрацювало Почесне консульство України, яке, безумовно, стане центром підтримки для громади та друзів України. На користь відносин між нашою країною та Регіоном П’ємонт працюватиме досвідчений дипломат-міжнародник Даріо Арріготті та його команда», — йдеться у повідомленні.

У контексті інавгурації Почесного консульства Посол України в Італії Євген Перелигін зустрівся та представив новопризначеного почесного консула префекту Туринa, керівництву індустріальної спілки регіону та ректору Туринського Університету.

В урочистому заході до інавгурації Почесного консульства взяли участь представники місцевої влади та консульського корпусу, впливові підприємці та журналісти.

Фото: Укрінформ, пресслужба Посольства України в Італії


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-diaspora/2801040-u-turini-zapracuvalo-pocesne-konsulstvo-ukraini.html”

Новости
Теги
Ольга Полякова керівник поліції Франківська Іван Газукін персона сокрытие материалов поручения противодействие коррупции преступное уголовное преследование ГУ МВД России по Санкт-Петербургу и ЛО Великая Отечественная война Управление ГП РФ в СЗФО Генеральная прокуратура РФ Аппарат Полпреда Президента РФ в СЗФО рейтинг губернаторов астронавты Кто такой Владимир Родин и что делает для Зеленского? Как глава ГНС Сергей Верланов и глава ГТС Максим Нефедов провернули гигантскую автомобильную аферу Станислав Ковалевский: «смотрящий» от «донецких» в Министерстве энергетики Птахи Претендент на руководящую должность в ГБР Виталий Мелех: кандидат-взяточник випадки захворювання бубонна чума   кодекс   законопроект авиаперелеты военные склады   аэропорт ректор Яков Силин? Дом в купеческом стиле и скромная декларация. Кто он минэкономики