Рада підтримала законопроект про викривачів топ-корупціонерів

Верховна Рада підтримала в цілому законопроект про викривачів топ-корупціонерів сьогодні, 17 жовтня.

Об этом сообщает http://otgoloski.net

Рада підтримала законопроект про викривачів топ-корупціонерів — 1 — Україна сьогодні — Без Купюр

Як повідомляє УП, за закон №1010 про внесення змін до закону про запобігання корупції щодо викривачів корупції проголосувало 252 депутати. Документ підтримали 233 депутати фракції “Слуга народу” і 15 депутатів від партії “Голос”.

Не голосували або утримались фракції партій “Опозиційна платформа – За життя” і “Європейська солідарність”. В “Батьківщині” проект закону підтримали лише 2 депутати. Також “за” проголосували 2 позафракційних депутата.

У пояснювальній записці до законопроекту вказується, що документ було розроблено з метою визначення правового статусу викривачів – осіб, що повідомили про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, встановлення прав, гарантій та механізмів захисту таких осіб та прирівняних до них осіб.

Закон передбачає фінансування забезпечення прав та гарантій безпеки викривачів та виплату компенсацій викривачам.

Джерелами виплат компенсацій будуть кошти, отримані від відшкодування збитків державі та від сплати штрафів викритими корупціонерами.

Розмір винагороди викривачу становитиме 10 відсотків від суми збитку завданого корупційним злочином після ухвалення обвинувального вироку суду. Але загальна сума не може перевищувати трьох тисяч мінімальних заробітних плат, установлених на час вчинення злочину.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ З ЦІЄЇ ТЕМИ:
  1. Міська рада Кропивницького не може визначитися зі зверненням, яке вона направить ВР та президенту
  2. Як голосували нардепи від Кіровоградщини за законопроект про імпічмент президента
  3. В Україні розробляють законопроект, щоб легалізувати ринок оренди житла
  4. У Верховній Раді зареєстрували законопроект про «дематюкацію мови»
РЕКЛАМА
Брикети 066 525 50 03

Джерело статті: “http://www.kypur.net/verhovna-rada-pidtrymala-v-tsilomu-zakonoproekt-pro-vykryvachiv-top-koruptsioneriv/”

Новости
Теги