Пишуть редактори Малахова? Родичі Заворотнюк оголосили "війну" ЗМІ

Родичі та друзі актриси Анастасії Заворотнюк продовжили масові спростування інформації, яку поширюють у ЗМІ.

Об этом сообщает http://shamoneymaker.com

У Instagram-каналі "Підтримка Анастасії Заворотнюк" оприлюднили кілька повідомлень, заявивши, що вони не мають відповідають дійсності.

"Для тих, хто не знає: реабілітаційний центр – це установа, де пацієнти проходять комплекс процедур з відновлення здоров’я. Паліативною допомогою займаються хоспіси", – відзначили вони, перекресливши повідомлення про розміщення Анастасії в центрі важко хворих.

Родичі Заворотнюк спростовують повідомлення ЗМІ

Родичі Заворотнюк спростовують повідомлення ЗМІ

instagram / podderzhka_azavorotnyuk

Новини
"Мені не подобається!" Відомий російський пранкер висловився про хворобу Заворотнюк

Родичі спростували також ще одне повідомлення, згідно з яким цей канал на підтримку актриси нібито ведуть редактори шоу Андрія Малахова.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Для тих, хто не знає: реабілітаційний центр — це установа, де пацієнти проходять комплекс процедур по відновленню здоров’я. Паліативної допомогою займаються хоспіси. # протівлжівсмі # анастасіязаворотнюк

Публікація від Підтримка Анастасії Заворотнюк (@podderzhka_azavorotnyuk)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Підтримка Анастасії Заворотнюк (@podderzhka_azavorotnyuk)

Нагадаємо, що раніше родичі звинуватили ЗМІ у брехні на тлі інформації про те, що Заворотнюк перебуває у стані сопору та не реагує на навколишнє оточення. Вони навіть показали обличчя репортерів, які знімають все, що відбувається біля клініки.

Анастасія Заворотнюк

Анастасія Заворотнюк

instagram / podderzhka_azavorotnyuk

У відповідь численні шанувальники накинулися на родину актриси, звинувативши у хайпі та піарі, так як у Заворотнюк всі мовчать, а кількість підписників у соціальних мережах стає дедалі більше. До суспільного обурення приєдналася блогерка Олена Міро, зажадавши сказати людям правду.

В результаті, 15 жовтня в акаунті вперше офіційно підтвердили хворобу Заворотнюк, закликавши людей молитися за неї і не смикати родину.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • У ЗМІ поширили інформацію, що у Заворотнюк діагностували онкологічне захворювання — пухлину головного мозку.


  • Пізніше стало відомо, що вона потрапила до реанімації у вкрай важкому стані. Повідомлялося, що її ввели в медикаментозну кому.


  • У мережі розповсюджували інформацію, що у акторки розвинувся частковий параліч правої частини тіла, а пізніше медики підключили її до апарату штучної вентиляції легень.


  • Проте 18 вересня стало відомо, що Заворотнюк у свідомості і може дихати самостійно.


  • 21 вересня акторці терміново зробили другу операцію.


  • 8 жовтня стало відомо, що Заворотнюк виписали з лікарні. Зазначається, що акторка продовжила лікування в реабілітаційній клініці.


Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/pishut-redaktori-malahova-rodichi-zavorotnyuk-ogolosili-vijnu-zmi.htm”

Новости
Теги