Пожежа в готелі «Токіо Стар»: власнику будівлі призначили заставу у понад 53 млн грн

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Об этом сообщает http://kod-ua.com

І сторона захисту, і сторона обвинувачення заявили, що будуть подавати апеляцію на це рішення. Сам Чорний, зокрема, заявив, що сума застави не відповідає своїй головній задачі — забезпечення виконання ним процесуальних вимог.

Крім того, на судовому засіданні стало відомо про ще одну підозрювану — Оксану Їжак, яка працювала на рецепції в ніч пожежі. За словами Чорного, саме Їжак дала свідчення проти нього.

Чорний також заявляв на суді, що не має стосунку до готелю «Токіо Стар», лише готелю «Паровоз», який розташовувався на другому поверсі. Він також просив суд відпусти його під заставу, на поруки чи під домашній арешт, мотивуючи це небезпекою з боку інших арештантів, які вважають його винними у вбивстві.

Як повідомив один з прокурорів, ще двоє підозрюваних у справі переховуються від слідства й оголошені в розшук. Це співвласник готелю «Токіо Стар» Сергій Дурач і головний інженер закладу, чиє ім’я поки не називають.

Нагадаємо:

  • У ніч на 17 серпня 2019 року в готелі «Токіо Стар» виникла пожежа, яка спричинила загибель 9 людей. Ще вісьмох госпіталізували з опіками різного ступеня тяжкості.
  • Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом пожежі.
  • Правоохоронці розглядають три версії пожежі. Перша версія — інсценування пожежі з метою приховування вбивства, друга — порушення правил пожежної безпеки, третя — необережне використання вогню постояльцями готелю. Першу версію вже відкинули, оскільки результати розтину показали, що люди померли унаслідок пожежі.
  • Також відомо, що керівництво готелю «Токіо Стар» не дозволило провести планову перевірку у липні 2019 року — туди не допустили працівника Держслужби з надзвичайних ситуацій.
  • ДБР розслідує неналежне виконання обов’язків співробітниками Держслужби з надзвичайних ситуацій.
  • Президент Володимир Зеленський пообіцяв особисто простежити, щоб власник будівлі готелю, де сталася пожежа, та безпосередні її винуватці понесли покарання.


Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/pozhezha-v-goteli-tokio-star-vlasniku-budivli-priznachili-zastavu-u-ponad-53-mln-grn”

Новости
Теги