Україна нарощуватиме військову співпрацю з Фінляндією – Зеленський

Україна нарощуватиме військову співпрацю з Фінляндією – Зеленський

Україна та Фінляндія домовилися нарощувати військову співпрацю й розвивати діалог між оборонними відомствами.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції за результатами зустрічі з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо, повідомляє пресслужба глави держави.

«Я ознайомив пана президента Фінляндії з безпековою ситуацією на Донбасі, ми обмінялися думками щодо подальших кроків для припинення війни. Важливо, що наші партнери дотримуються непохитної позиції стосовно збереження санкційного режиму проти Російської Федерації до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України», – наголосив Президент.

Крім того Зеленський подякував Фінляндії за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та за підтримку у процесі гуманітарного розмінування на Донбасі, забезпечення діяльності СММ ОБСЄ.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні Президент Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо в рамках його офіційного візиту до України.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2779031-ukraina-narosuvatime-vijskovu-spivpracu-z-finlandieu-zelenskij.html”

Новости
Теги