Зеленський обрав нового військового прокурора: що про нього відомо

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру колишнього народного депутата Віктора Чумака на посаду головного військового прокурора.


Loading...


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у "Фейсбуці" повідомив головний експерт Антикорупційної групи реанімаційного пакету реформ Олександр Лємєнов.


Він також оприлюднив відповідний документ за підписом президента Володимира Зеленського.


Як відомо, раніше посаду головного військового прокурора займав Анатолій Матіос.


За словами Лємєнова, призначення на посаду Віктора Чумака “є ознакою того, що в нинішньому стані військову прокуратуру не залишать (слідство, подвійне підпорядкування, два способи притягнення до дисциплінарної відповідальності), а змінять в бік класичного спеціалізованого підрозділу”.


Експерт також припустив, що в майбутньому Віктор Чумак очолить одне з двох підрозділів, обидва з яких глобально стосуються військової тематики (військові злочини або злочини в сфері нацбезпеки і оборони).


“Є це посиленням? Так. Рябошапка зобов’язаний створювати собі плацдарм підтримки серед заступників”, – констатує Леменов.


Віктор Чумак був народним депутатом Ради восьмого скликання та членом Нацкомітету щодо запобігання корупції.


Зеленський обрав нового військового прокурора: що про нього відомо


Зеленський обрав нового військового прокурора: що про нього відомо


Напередодні президент України Володимир Зеленський відхилив петицію про легалізацію зброї, враховуючи велику кількість зброї, що знаходиться у незаконному обігу в державі.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/09/11/zelenskyj-obrav-novogo-vijskovogo-prokurora-shho-pro-nogo-vidomo/”

Новости
Теги