Лікарі підказали, яким чином гіпертоніки можуть замінити сир в раціоні

Американські фахівці радять замінити солоні й жирні сири моцарелою.


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Proman”, гіпертонікам не варто повність виключати сири з раціону.


При гіпертонії варто вживати моцарелу, тофу або козячий сир. До такого висновку дійшла американська команда дієтологів на чолі з Сарою Шенкер.


За словами експерта, через великий вміст солі в сирах, гіпертонікам доводиться відмовляти від цього продукту, незважаючи на велику кількість в ньому кальцію і інших корисних мікроелементів. Однак слабосолена і нежирна моцарела стане відмінним рішенням проблеми.


«Багато людей для зниження кров’яного тиску прибирають з раціону сир. Не треба цього робити. Якщо у вас високий рівень холестерину або кров’яного тиску, слід контролювати вживання продуктів з високим вмістом жирів», – зазначила фахівець.


Крім моцарели, дієтолог також радить звернути увагу на сир і білі сири – тофу або козячий сир. Ці продукти забезпечать організм необхідною йому кальцієм.


Нагадаймо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що серцево-судинні захворювання є основною причиною смертності в Україні, особливо серед чоловіків. Найчастіше проблеми зі здоров’ям виникають на фоні куріння, браку фізичної активності, а також нездорового харчування. Допомогу в нормалізації тиску, а також зниженні холестерину в крові може надати сочевиця.


Також ми повідомляли, що гіпертонія – одне з найбільш поширених захворювань серцево-судинної системи. Причини її розвитку можуть бути різними, в основному вони залежать від віку, способу життя, харчування і шкідливих звичок. Для запобігання хвороби лікарі радять систематично вимірювати тиск, не пити, не курити, займатися спортом, а вчені радять їсти хурму.Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/18/likari-pidkazaly-yakym-chynom-gipertoniky-mozhut-zaminyty-syr-v-ratsioni/”

Новости
Теги
с криминальным настоящим виховання Максим Дьяконов Генерал Алексей Петров ліс СТС РусГидро Кошуков Александр Бармалей Адамант Владимир Семенович Голубев Павлодар облысы итог Региональные проделки столичного главы Сергея Собянина Исчезло 256 полотенец: персонал отеля в отчаянии после отъезда \"слуг народа\" Юрий Моша: наш народ не готов к ботам и фильтрам звонков Мошенник и аферист Рустэм Магдеев украл у государства стратегическое предприятие ЧТО СВЯЗЫВАЕТ КАВАЛЕРА ОРДЕНА БРИТАНСКОЙ ИМПЕРИИ ЛОУРЕНСА ГРАФФА С РОССИЙСКИМ КРИМИНАЛИТЕТОМ И РУСТЭМОМ МАГДЕЕВЫМ закат только аваковский Бут - это что-то вроде Суса в ГПУ Пятая колонна: Роман Мацола и любимое пиво Путина Любвеобильный глава ВТБ Андрей Костин сделал предложение Наиле Аскер-Заде Объединенные силы  он управляет деньгам Назарбаева. Кредит Ракишеву? Нет Александр Дюков - голубой воришка и расхититель госсобственности Кенес Ракишев наконец пролил свет на историю с малолетними чаровницами Вецкаганс Райвіс Вецкаганс