ЗМІ розповіли про вміст сумки Єлизавети II


Англійська королева носить в своїй сумці окуляри, льодяники, ручку, помаду для губ, дзеркало, металеву косметичку, кросворди і фотографії

Стало відомо, що зберігає в своїй сумці королева Великобританії Єлизавета II.

Про це повідомляє The Sun.

За даними видання, англійська королева носить в своїй сумці окуляри для читання, м’ятні льодяники, ручку, помаду для губ, дзеркало, металеву косметичку, кросворди і фотографії сім’ї.

Уточнюється, що готівку Єлизавета II має при собі тільки по неділях. В кінці тижня вона відносить пожертви до церкви в розмірі до 10 фунтів стерлінгів.

Відзначається, що монарх носить сумки тільки однієї англійської марки.

Пояснюється, що королева використовує аксесуар також для того, щоб посилати сигнали персоналу. Єлизавета II кладе дамську сумку на стілець, якщо вона має намір довго розмовляти з гостем. Однак, коли вона переміщує її на підлогу, це означає, що вона хоче, щоб її співробітники допомогли швидше завершити розмову.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.


Джерело статті: “https://socportal.info/2019/08/18/zmi_rozpovili_pro_vmist_sumki_jelizaveti_ii.html”

Новости
Теги
виховання Максим Дьяконов Генерал Алексей Петров ліс СТС РусГидро Кошуков Александр Бармалей Адамант Владимир Семенович Голубев Павлодар облысы итог Региональные проделки столичного главы Сергея Собянина Исчезло 256 полотенец: персонал отеля в отчаянии после отъезда \"слуг народа\" Юрий Моша: наш народ не готов к ботам и фильтрам звонков Мошенник и аферист Рустэм Магдеев украл у государства стратегическое предприятие ЧТО СВЯЗЫВАЕТ КАВАЛЕРА ОРДЕНА БРИТАНСКОЙ ИМПЕРИИ ЛОУРЕНСА ГРАФФА С РОССИЙСКИМ КРИМИНАЛИТЕТОМ И РУСТЭМОМ МАГДЕЕВЫМ закат только аваковский Бут - это что-то вроде Суса в ГПУ Пятая колонна: Роман Мацола и любимое пиво Путина Любвеобильный глава ВТБ Андрей Костин сделал предложение Наиле Аскер-Заде Объединенные силы  он управляет деньгам Назарбаева. Кредит Ракишеву? Нет Александр Дюков - голубой воришка и расхититель госсобственности Кенес Ракишев наконец пролил свет на историю с малолетними чаровницами Вецкаганс Райвіс Вецкаганс делистинг