У "Росатомі" повідомили, що внаслідок вибуху на військовому полігоні в Архангельській області загинуло п’ятеро співробітників корпорації

"Росатом" повідомив, що його співробітники займалися ізотопними джерелами живлення

Жертвами вибуху на військовому полігоні в Архангельській області РФ стали п’ятеро співробітників держконцерну "Росатом". Про це 10 серпня повідомив сайт "Росатому".

"Унаслідок інциденту на військовому полігоні в Архангельській області під час випробування рідинної реактивної двигунної установки загинуло п’ятеро співробітників держкорпорації "Росатом". Ще троє наших колег дістали травми й опіки різного ступеня тяжкості. Трагедія сталася в період робіт, пов’язаних з інженерно-технічним супроводом ізотопних джерел живлення на рідинній двигунній установці", – ідеться в повідомленні.

8 серпня в Архангельській області під час випробування рідинного реактивного двигуна стався вибух, повідомляли про загибель двох людей та поранення шістьох. У міністерстві оборони РФ стверджували, що внаслідок інциденту викидів шкідливих речовин в атмосферу не сталося, радіаційний фон залишався в нормі.

За даними міської влади Сєверодвінська, підвищення радіаційного фону все ж було.

Після інциденту Адміністрація морських портів Західної Арктики на місяць закрила для вільного судноплавства район Двінської затоки Білого моря.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-v-rosatomi-povidomili-shcho-v-rezultati-vibuhu-na-vijskovomu-poligoni-v-arhangelskij-oblasti-zaginuli-p-jat-spivrobitnikiv-korporatsiji-1181787.html”

Новости
Теги