Крок до авторитаризму. Зеленський пропонує люструвати посадовців 2014-2019 років, включно з Порошенком. Недавно це пропонував регіонал Портнов (ВІДЕО)

Тому що у нього "немає цензурних слів". Зеленський пропонує запровадити люстрацію для президента, спікера, народних депутатів, голови СБУ, секретаря РНБО та інших високопосадовців, які обіймали посади вже після Майдану – з 23 лютого 2014 року до 19 травня 2019 року.
Про це він заявив у відеозверненні, оприлюдненому на сторінці офісу президента.Зеленський тут нагадує молодого й популярного Бацьку (той свого часу набрав 80%). А Бацька — найпопулярніший політик в Україні (ІНФОГРАФІКА)

Із ініціативою Зеленський виступив невдовзі після того, як її озвучив юрист Януковича Андрій Портнов, близький до нинішнього керівника офісу президента Андрія Богдана, — пише Новинарня.


“Спочатку риг та російський колаборант Портнов пропонує люструвати усіх, хто обіймав держпосади з 2014 по 2019 рік, а за декілька днів це ж пропонує новообраний президент Зеленський. ‬‪Який дивовижний збіг!” — зазначає в коментарі громадський активіст Сергій Стерненко.Помста Портнова


Екс-заступник голови АП Януковича, який повернувся в Україну напередодні інавгурації Зеленського і “мститься” в судах Порошенкові, напередодні справді виступив у соцмережах з аналогічними пропозиціями.


“Розробив короткий законопрект про зміну закону про люстрацію — забороняється займати будь-які державні посади особам, які були призначені у період правління попереднього політичного режиму з 22 лютого 2014 року по 20 травня 2019-го”, — написав Андрій Портнов.
Джерело статті: “http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/95071/Krok_do_avtorytaryzmu_Zelenskyj_proponuje_lustruvaty_posadovciv?a_offset=”

Новости
Теги