Вчені винайшли прикраси-контрацептиви для жінок

Вчені винайшли прикраси-контрацептиви для жінок


За допомогою нових прикрас жінкам можна буде відмовитись від шкідливих гормональних таблеток.

Співробітники Технологічного Університету Джорджії почали проводити досліди з контрацептивними прикрасами.За основу вони взяли звичайні трансдермальні пластирі, які активно використовують фармацевти в створенні препаратів для лікування багатьох хвороб.

Нові протизаплідні пластирі, до речі, вже продаються в аптеці. Однак, задумка об’єднати їх з ювелірними прикрасами, прийшла в голову ученим вперше. Дійсно, зараз майже не зустрінеш дівчину, яка б виходила з дому без якої-небудь прикраси. І симпатична дрібничка може стати ще й прекрасним порятунком для представниць прекрасної статі, які поки не планують дітей. Такий підхід, до того ж, дозволить жінкам мінімізувати вживання протизаплідних таблеток, які можуть завдати їхньому здоров’ю шкоди.

"Дія таких пластирів відома всім: через шкіру речовини потрапляють в кров і викликають необхідний ефект. З прикрасами буде те ж саме", — розповів учасник проекту Білл Джонсон.

Розробка вже успішно пройшла випробування на щурах. Планується незабаром приступити до клінічних випробувань за участю людей.

Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/174856-vcheni-vynayshly-prykrasy-kontraceptyvy-dlya-zhinok.html”

Новости
Теги