Ця нoвинa відкрила багатьом українцям oчi на прaвдy! В ЄС назвали основну відмінність Зеленського..


Польський міністр розповів, які відмінності і подібності є у Зеленського і Порошенко. У ЄС назвали головну відмінність Зеленського від Порошенка: відкрили очі на правду. Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив, що новоспечений президент Володимир Зеленський збереже для України проевропеский зовнішньополітичний шлях. Про це політик розповів після зустрічі із Зеленським , в Києві.Чапутович підкреслив, що у нього є досвід спілкування як з нинішнім, так і з колишнім президентом України. «За останні 6 місяців я двічі бачився з президентом Порошенко і двічі з президентом Зеленським», — нагадав він. Так, за словами міністра, у Зеленського і Порошенка різний стиль поведінки, але політичний курс залишається однаковим.

«Політика залишається тією ж — з проєвропейською політикою, вони обидва прагнуть поліпшити рівень життя українців, а також вирішити конфлікт на Донбасі», — сказав політик. Чапунович підкреслив, що після спілкування з Зеленським побачив його чітку орієнтацію на Захід. «Головний напрям міжнародної політики безумовно залишиться колишнім — проєвропейським, прозахідним», — додав він.

Джерело


Джерело статті: “https://www.all.net.ua/tsya-novina-vidkrila-bagatom-ukrayintsyam-ochi-na-pravdy-v-yes-nazvali-osnovnu-vidminnist-zelenskogo/”

Новости
Теги
Кто грабит Москву: вся рать Собянина пофамильно складной смартфон mate x Крестный девелопер Сергей Михайлов Железнодорожно-коррупционный «наезд» сборная Англии отопление Я за ценой не постою: как нефтяной эксперт заказывал конкурента Мэр-коррупционер Сергей Мельник стал тихим и покорным нардепом Олег Волощук: масложирный гигант идет в Раду за лобби Что отожмут у Андрея Портнова и Ивана Гранцева? Отхватить от почек сепаратистов. Герман и Владимир Фисталь в степях «ДНР» пострадавшие в аварии Наиля Аскер-Заде стала официальной любовницей женатого главы ВТБ Андрея Костина Испания Каталония Люди Курченко. Андрей Довбенко Texas US gun laws Похождения мелкого киевского жулика Арутюнова. Часть 3 – Ольга Мальцева Песков  Михаила Кийко Отговорила «Сумма» золотая МОТОР-СИЧ Instyle Ариф Бабаев підлітки дівчина День захисника lga 2066 cascade lake