Ця нoвинa відкрила багатьом українцям oчi на прaвдy! В ЄС назвали основну відмінність Зеленського..


Польський міністр розповів, які відмінності і подібності є у Зеленського і Порошенко. У ЄС назвали головну відмінність Зеленського від Порошенка: відкрили очі на правду. Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив, що новоспечений президент Володимир Зеленський збереже для України проевропеский зовнішньополітичний шлях. Про це політик розповів після зустрічі із Зеленським , в Києві.Чапутович підкреслив, що у нього є досвід спілкування як з нинішнім, так і з колишнім президентом України. «За останні 6 місяців я двічі бачився з президентом Порошенко і двічі з президентом Зеленським», — нагадав він. Так, за словами міністра, у Зеленського і Порошенка різний стиль поведінки, але політичний курс залишається однаковим.

«Політика залишається тією ж — з проєвропейською політикою, вони обидва прагнуть поліпшити рівень життя українців, а також вирішити конфлікт на Донбасі», — сказав політик. Чапунович підкреслив, що після спілкування з Зеленським побачив його чітку орієнтацію на Захід. «Головний напрям міжнародної політики безумовно залишиться колишнім — проєвропейським, прозахідним», — додав він.

Джерело


Джерело статті: “https://www.all.net.ua/tsya-novina-vidkrila-bagatom-ukrayintsyam-ochi-na-pravdy-v-yes-nazvali-osnovnu-vidminnist-zelenskogo/”

Новости
Теги