Джонсон найсильніший претендент на посаду прем’єра Британії, – опитування

Джонсона підтримують 47% опитаних британців


Екс-міністра закордонних справ Британії Бориса Джонсона вважають найсильнішим з кандидатів на посаду лідера Консервативної партії та глави уряду після відставки Терези Мей. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати опитування опубліковані виданням The Sunday Times.


Так, за даними опитування соціологічної служби YouGov, щонайменше 47% респондентів вважають, що Джонсон зможе забезпечити перемогу консерваторів над лейбористами та Партією Brexit на парламентських виборах. З такою оцінкою не погодилися всього 22% опитаних.


Крім того, 30% учасників опитування, яке було проведене службою OnePoll, вважають, що Джонсон має найбільші шанси для завершення процесу виходу Британії з Євросоюзу. Інші кандидати на посаду прем’єра та лідера консерваторів не набрали підтримки більш ніж 7% респондентів.


Нагадаймо, в першому турі голосування за нового лідера Консервативної партії і прем’єр-міністра Британії переміг екс-глава МЗС Борис Джонсон. Він отримав 114 голосів – більше третини від загального числа членів партії в палаті громад.


Джерело статті: “https://golosua.info/2019/06/16/dzhonson-naisylnishyi-pretendent-na-posadu-prem-iera-brytanii-opytuvannia/”

Новости
Теги