Загнати недонадімперію в глухий кут: "Україна змусить РФ виконати рішення Морського трибуналу. - План є", – Зеркаль

Справи Москви набагато гірші ніж намагається показати кремлівська пропаганда, а міжнародні суди це не "беззубі" формати Будапешту, Нормандії, Мінська. За порушення вироків незворотньо настають дуже жорсткі рішення.

Україна змусить РФ виконати рішення Морського трибуналу – ЗеркальДо 25 червня 2019 року РФ має прозвітувати про виконання рішення Міжнародного трибуналу з морського права щодо звільнення українських моряків та кораблів, і Україна має план, як змусити РФ виконати це рішення, зазначають .

Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль запевнила, що в України є план як змусити Росії виконати рішення Морського трибуналу.

– Ми працюємо над реалізацією саме наказу Міжнародного морського трибуналу щодо наших моряків. І я думаю, що в найближчому майбутньому ви побачите, як ми його будемо реалізовувати на майданчиках ООН, – наголосила Зеркаль.

МЗС уже скерувало звернення до Росії з питанням про те, коли Україна може забрати моряків і кораблі.

– Відповіді немає. 25 червня вони мають подати звіт про те, як вони виконали цей наказ, а далі у нас уже є план, як забезпечити подальший тиск для того, щоб вони виконали цей наказ.
Але поки що я про це говорити не буду, – сказала заступник міністра.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/zahnaty-nedonadimperiiu-v-hlukhyi-kut-ukraina-zmusyt-rf-vykonaty-rishennia-morskoho-trybunalu--plan-ie-zerkal-283283.html”

Новости
Теги
Кто грабит Москву: вся рать Собянина пофамильно складной смартфон mate x Крестный девелопер Сергей Михайлов Железнодорожно-коррупционный «наезд» сборная Англии отопление Я за ценой не постою: как нефтяной эксперт заказывал конкурента Мэр-коррупционер Сергей Мельник стал тихим и покорным нардепом Олег Волощук: масложирный гигант идет в Раду за лобби Что отожмут у Андрея Портнова и Ивана Гранцева? Отхватить от почек сепаратистов. Герман и Владимир Фисталь в степях «ДНР» пострадавшие в аварии Наиля Аскер-Заде стала официальной любовницей женатого главы ВТБ Андрея Костина Испания Каталония Люди Курченко. Андрей Довбенко Texas US gun laws Похождения мелкого киевского жулика Арутюнова. Часть 3 – Ольга Мальцева Песков  Михаила Кийко Отговорила «Сумма» золотая МОТОР-СИЧ Instyle Ариф Бабаев підлітки дівчина День захисника lga 2066 cascade lake