РФ провела випробування ядерної зброї – Міноборони США

У Розвідувальному управлінні Міністерства оборони США заявили про ядерні випробування Росії.

В Розвідувальному управлінні Міністерства оборони США заявили, що Росія провела випробування ядерної зброї. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Міноборони США.

«Влади США, включаючи розвідувальне співтовариство, оцінили, що Росія провела випробування ядерної зброї, які створили ядерний вихід», — йдеться в заяві відомства.

Інший інформації американська розвідка не оприлюднить.

«З приводу Китаю: інформація, озвучена в Інституті Гудзона, в поєднанні з відсутністю прозорості Китаю в їх діяльності по ядерних випробувань, природно, викликає запитання щодо цієї діяльності в зв’язку з мораторієм випробування ядерної зброї «нульового виходу», які дотримані США, Великобританією і Францією», — зазначили в Міноборони США.

Нагадаймо, в розвідувальному управлінні Міністерства оборони США запідозрили РФ у проведенні низькорівневих ядерних випробувань, що суперечить міжнародній ядерної угоді.

Американський генерал Роберт Ешлі заявив, що переконаний в порушення Росією Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань.

Додамо, у квітні американський президент Дональд Трамп заявив, що Сполученим Штатам, Росії і Китаю необхідно відмовитися від своєї ядерної зброї.

Трамп доручив співробітникам своєї адміністрації підготувати грунт для укладення нової угоди з Росією і Китаєм про контроль над ядерними озброєннями.
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/06/15/novyna/bezpeka/rf-provela-vyprobuvannya-yadernoyi-zbroyi-minoborony-ssha”

Новости
Теги
Андрей Петров Андрей Муров стал на шаг ближе к посадке пенсионеры  ENRC Eurasian Resources Group ERG Берштейн Борис Веселовский Леонид МГИМО Михайлов Сергей Масимов Карим Муаммар Каддафи Саркози Николя Шодиев Патох Шодиев Патох Шодиев Чайківський Михаил Негрич Киевгорстрой Азатян Гульчий Олеся Вороненко Юрий Минобрнауки вывело на чистую воду «липового доктора наук» Геннадия Ягудаева Альберт Авдолян и его умение попадать в интимные сканадлы злят сильных мира сего ЯТЭК имени Альберта Авдоляна. Якутию ждет нищета и разруха Молниеносный Токарев Владимир Александрович: от УВД до министра и обратно в УВД Антирейтинг ректоров-плагиатчиков возглавил Игорь Максимцев Подоляк Михаил Замена главы днепровского клана – Нарик сдал позиции Натану Золотаревскому Сергей Собянин – новый хозяин Кремля. Так решил Путин Незаконной стройкой Кивалова заинтересовалась прокуратура