Вінниччина отримала більше пів мільярда гривень від платників єдиного податку

Вінниччина отримала більше пів мільярда гривень від платників єдиного податку

За 2019 рік платники єдиного податку Вінниччини спрямували до місцевих бюджетів більше пів мільярда гривень. Це на 18,3% більше, ніж в минулому році. Єдиний податок в повному обсязі надходить у місцеві бюджети і використовується на потреби територіальної громади платника.

За п’ять місяців поточного року до місцевих бюджетів Вінниччини сплачено 547 млн₴ За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, це майже на 84,7 млн грн або на 18,3% більше від минулорічних надходжень за аналогічний період.

Із усієї суми єдиного податку, перерахованого до місцевих скарбниць, майже дві третини або близько 378,1 млн грн – внесок громадян–підприємців. Решту сплатили юридичні особи – спрощенці.

Руслан Осмоловський нагадує, що єдиний податок, який у повному обсязі надходить безпосередньо до місцевих бюджетів, за обсягом сплати поступається тільки податку на доходи фізичних осіб. Відтак, перераховуючи його і формуючи доходи місцевих бюджетів, суб’єкти господарської діяльності, платники єдиного податку, спрямовують ці кошти на потреби, розвиток та благоустрій саме своєї територіальної громади.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Джерело: Вінницька обласна державна адміністрація
Джерело статті: “http://vinbazar.com/news/ekonomika/vinnichchina-otrimala-bilshe-piv-milyarda-griven-vid-platnikiv-dinogo-podatku”

Новости
Теги