Скільки потрібно спати: вчені розповіли, чим загрожує недосипання

Дослідники з США виявили взаємозв’язок між недосипанням та дефіцитом необхідних вітамінів і мінералів в організмі.

Про це повідомляє видання EurekAlert, з посиланням на результати Національного обстеження здоров’я і харчування (NHANES), представлені під час конференції Nutrition 2019.

Так, вчені встановили, що в порівнянні з людьми, які дотримувалися рекомендацій спати не менше 7 годин на добу, особи, які сплять менше, споживають меншу кількість вітамінів A, D і B1, а також магнію, ніацину, кальцію, цинку і фосфору."Ця робота доповнює велику кількість фактів, що пов’язують конкретні споживання поживних речовин з результатами сну ... Люди з недостатнім сном можуть отримати користь від збільшення споживання цих поживних речовин за допомогою дієти і добавок", — говорить провідний автор дослідження Чіома Іконте.

Вчені підкреслюють, що дослідження є ретроспективним аналізом, і не показує причинно-наслідкових зв’язків.

Як повідомляв "Апостроф", раніше вчені з Національної служби охорони здоров’я Великобританії з’ясували, що при нестачі в організмі окремих вітамінів людина не зможе схуднути.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-06-11/skolko-nuzhno-spat-uchenye-rasskazali-chem-grozit-nedosypanie/165291”

Новости
Теги