Навіки твоя: Каменських поділилася чуттєвим весільним фото з Потапом


Українська співачка Настя Каменських, яка днями вийшла заміж за репера Потапа, поділилася у соцмережі чуттєвим фото з чоловіком.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Instagram Каменських.


“Forever yours (Навіки твоя-НП)”, – написала вона.


Навіки твоя: Каменських поділилася чуттєвим весільним фото з Потапом


Користувачі мережі в захваті від фото.


“Які ж ви класні”, “Така красива, як принцеса з казки”, “Одне і теж! Шрек і Красуня”, “Боже, ну які солодкі!! Нарешті я побачила приклад для наслідування – сім’ї, любові!!!”, “Або вона хороша актриса, або вона тааааак по-звірячому настраждалася за ці десять років… дивна штука життя! У будь-якому випадку – щастя!”, – пишуть в коментарях.


Навіки твоя: Каменських поділилася чуттєвим весільним фото з Потапом Навіки твоя: Каменських поділилася чуттєвим весільним фото з Потапом Навіки твоя: Каменських поділилася чуттєвим весільним фото з Потапом Навіки твоя: Каменських поділилася чуттєвим весільним фото з Потапом


Нагадаймо, раніше популярна українська співачка Оля Полякова опублікувала відео з весілля співачки Насті Каменських і продюсера Потапа (Олексія Потапенка). Церемонія одруження артистів відбулася в елітному ресторані Fabius в Голосіївському районі Києва.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/05/28/naviky-tvoya-kamenskyh-podilylasya-chuttyevym-vesilnym-foto-z-potapom/”

Новости
Теги