В Україні станом на 2 травня реформовано 594 друкованих ЗМІ та редакцій – Держкомтелерадіо

Станом на 2 травня 2019 року з 760 зареєстрованих державних і комунальних ЗМІ реформовано 594, а саме: 557 комунальних та 37 державних.

В Україні станом на 2 травня реформовано 594 друкованих ЗМІ та редакцій – Держкомтелерадіо
В Україні станом на 2 травня реформовано 594 друкованих ЗМІ та редакцій – Держкомтелерадіо

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

«З 760 зареєстрованих державних і комунальних ЗМІ реформовано 594, а саме: 557 комунальних, що складає майже 92 % від загальної кількості комунальних видань, що реально виходили на кінець 2018 р., та 37 державних (46% від загальної кількості видань, що реально виходили на кінець 2018 р). Не реформованими лишилося 33 видання (25 комунальних і 8 державних)», – йдеться в повідомленні.

Водночас анульовано 133 свідоцтва видань друкованих ЗМІ: 80 комунальних і 53 державних. Зазначається, що серед них – це переважна більшість видань, які були зареєстровані, але не виходили протягом тривалого часу

Лідером процесу реформування стала Миколаївська область, де реформовано всі 26 комунальних ЗМІ. Майже в повному складі реформувалися регіональні ЗМІ Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Рівненської та Чернівецької областей, де анульовано лише по одному свідоцтву видань друкованих ЗМІ.

Крім того, 14 видань припинили вихід в Закарпатській області, по 9 – в Дніпропетровській, Київській областях, 8 – в Черкаській області. Продовжують процес реформування, розпочатий наприкінці минулого року, 14 комунальних ЗМІ Львівської області. Тут із 41 зареєстрованих ЗМІ реформовано 27.

За даними Держкомтелерадіо, частина ЗМІ, які не встигли подати заяви на перереєстрацію у відведений для цього термін і свідоцтва яких були анульовані, реєструють нові видання зі схожими назвами.

Нагадаймо, 9 січня 2019 року відбулася підсумкова колегія Держкомтелерадіо, на якій голова Олег Наливайко прозвітував про роботу відомства за 2018 рік. Так, станом на 28 січня 2019 року реформовано 507 друкованих ЗМІ та редакцій, а саме: 480 — комунальних, що складає близько 80 % від загальної кількості видань, що реально виходили, 27 — державних, що складає близько 33 % від загальної кількості видань, що реально виходили.


Джерело статті: “https://detector.media/infospace/article/167326/2019-05-16-v-ukraini-stanom-na-2-travnya-reformovano-594-drukovanikh-zmi-ta-redaktsii-derzhkomteleradio/”

Новости
Теги
  День Независимости Узбекская медреформа жарить ЯМА ДЛЯ СЕЧИНА ОТ АЛИ УЗДЕНОВА Азаров Общественным протестом – по Мордашову! супермаркети Фейковый боец АТО Тарас Пастух пиарится на крови украинцев Сечин и красота. Что задумали новый глава Минприроды почта России Александр Беловол: верен «регионам» до конца Для каких целей держит Аваков нардепа Олега Петренко? Владимир Зубик: опасный регионал в конюшне Верховной Рады Хорватия Павел Ливинский попал в немилость — негоже подставлять Антона Вайно Кондрашов Станислав Дмитриевич: стал известен заказчик убийства Дениса Вороненкова Наилю Аскер-Заде депортируют из России. Андрей Костин лишился должности враг Назарбаева слуга Путина Кенес Ракишев – друг Рамзана ракетный комплекс С-300 нарушитель Tesla за минет Андрею Костину Руслан Тарпан - РАЗРУШИТЕЛЬ ПАМЯТНИКОВ АРХИТЕКТУРЫ ОДЕССЫ НЕЗНАЙКА В БТА. КЕНЕС РАКИШЕВ ВЕРТИТСЯ В АМЕРИКАНСКОМ СУДЕ Экс-мэр Балашихи займет кресло главы Пушкинского района ТЕС Міненерговугілля