Головне визначитися із датою: На інавгурацію Зеленського може приїхати віце-президент США

Перші подібні зустрічі є відмінним фундаментом для подальшого персонального контакту.

Майк Пенс. Фото: Рейтерс.

На інавгурацію новообраного президента України Володимира Зеленського може приїхати віце-президент США Майк Пенс. Про це заявив глава українського МЗС Павло Клімкін в інтерв’ю, передають

За його словами, на сьогоднішній день обговорюється прибуття високопоставлених гостей на інавгурацію Зеленського. При цьому одним з гостей може бути Пенс, однак це буде залежати від його графіка.

“Як тільки буде визначена точна дата інавгурації, то тоді і зможемо говорити про присутність тих чи інших гостей”, – сказав міністр закордонних справ.

Глава українського зовнішньополітичного відомства також зазначив, що зацікавленість до інавгурації Володимира Зеленського є в Європі, серед азійських друзів, у Канаді та США. Міністр додав, що перші подібні зустрічі є відмінним фундаментом для подальшого персонального контакту.Джерело:


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/holovne-vyznachytysia-iz-datoiu-na-inavhuratsiiu-zelenskoho-mozhe-pryikhaty-vitse-prezydent-ssha-278997.html”

Новости
Теги
  День Независимости Узбекская медреформа жарить ЯМА ДЛЯ СЕЧИНА ОТ АЛИ УЗДЕНОВА Азаров Общественным протестом – по Мордашову! супермаркети Фейковый боец АТО Тарас Пастух пиарится на крови украинцев Сечин и красота. Что задумали новый глава Минприроды почта России Александр Беловол: верен «регионам» до конца Для каких целей держит Аваков нардепа Олега Петренко? Владимир Зубик: опасный регионал в конюшне Верховной Рады Хорватия Павел Ливинский попал в немилость — негоже подставлять Антона Вайно Кондрашов Станислав Дмитриевич: стал известен заказчик убийства Дениса Вороненкова Наилю Аскер-Заде депортируют из России. Андрей Костин лишился должности враг Назарбаева слуга Путина Кенес Ракишев – друг Рамзана ракетный комплекс С-300 нарушитель Tesla за минет Андрею Костину Руслан Тарпан - РАЗРУШИТЕЛЬ ПАМЯТНИКОВ АРХИТЕКТУРЫ ОДЕССЫ НЕЗНАЙКА В БТА. КЕНЕС РАКИШЕВ ВЕРТИТСЯ В АМЕРИКАНСКОМ СУДЕ Экс-мэр Балашихи займет кресло главы Пушкинского района ТЕС Міненерговугілля