Пікалов з Кварталу 95 поділився своїми очікуваннями від майбутнього України: "Якщо мовчать соколи, говоритимуть папуги"

Актор студії "Квартал 95" Олександр Пікалов перед дебатами кандидатів у президенти України Володимира Зеленського та Петра Порошенка на НСК "Олімпійський" розповів про свої очікування від наймасштабнішої політичної дискусії України та відповів на питання про місця в політиці для акторів "Квартал 95". Інтерв’ю опублікували Новини України в Youtube.

Так, Пікалов заявив, що країні не вистачає реальних справ. Із найважливішого він назвав закінчення війни на Донбасі та вступ України у НАТО.

"Я хочу, щоб перемогою завершилася війна. Щоб ми були в НАТО, в Європі. Хочу, щоб з Козина тікав той, хто буде з трибуни говорити... У мене одне питання, що вони будуть робити після 22 квітня? Нікому не потрібно зараз знову розділяти народ. Від нас не полетіло жодної гидоти у їх сторону", — заявив Пікалов.

На питання, що він очікував від дебатів, актор відповів, що хоче почути відповіді на свої запитання.

"Дебати — це подача інформації, на яку очікують люди. Черчель говорив, якщо мовчать соколи, будуть говорити папуги", — резюмував він.

Також гуморист відповів на питання, чи пропонували акторам із "Кварталу 95" місця у політиці.

"Які місця? Ми просто медійні спеціалісти. Не потрібно вмішувати 95 Квартал в політику. Хто-хто — а я клоун, і мені це подобається", — заявив він.

Нагадаймо, спікер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков прокоментував скандальне питання про "повстанців", яке кандидат в президенти Володимир Зеленський зачитував на дебатах на НСК "Олімпійський". Так, Разумков заявив, що питання писали самі українці і приписувати "повстанців" Зеленському — нерозумно. Більш того, на офіційному сайті президента Петра Порошенка користувачі мережі знайшли термін "повстанці", який застосовувався до сепаратистів на Донбасі самим гарантом.

Нагадаймо, ми публікували найяскравіші цитати кандидатів у президенти на дебатах.

Як повідомляв "Знай.uа", під час дебатів на НСК "Олімпійський" присутні відзначають, що в очі кидається, як члени команди Порошенка одяглися не по погоді.

Також Знай.uа" писав, що Володимиру Зеленському пощастило почати самі епичные дебати за всю історію України. Він відразу пішов у наступ і перерахував всі "досягнення"Петра Порошенка.
Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/227530-pikalov-z-kvartalu-95-podilivsya-svojimi-ochikuvannyami-vid-maybutnogo-ukrajini-yakshcho-movchat-sokoli-govoritimut-papugi”

Новости
Теги