У Києві заборонили діяльність пересувних цирків з тваринами: суд підтвердив законність рішення КМДА

У Києві заборонили діяльність пересувних цирків з тваринами: суд підтвердив законність рішення КМДА

Окружний адміністративний суд Києва 19 березня заборонив діяльність пересувних цирків з тваринами у столиці. Про це повідомляє прес-служба організації UAnimals у Facebook.

«Сьогодні суд підтвердив законність рішення КМДА про заборону шапіто з тваринами в Києві. Циркові лоббі відмовилися від своїх спроб повернути в столицю знущання», — повідомили у спільноті.

У повідомленні також нагадали, що два роки тому міська рада прийняла рішення про заборону пересувних цирків з тваринами, втім циркові лоббі рішення намагалися відмінити.

За словами голови UAnimals Олександра Тодорчука, представники цирків, зокрема компанія ПП «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» подала позов до суду про скасування постанови.

Нагадаймо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що уряд розглянув і дало схвалення законопроекту Міністерства екології та природних ресурсів, який пропонує заборонити використання тварин в циркових виставах.

Також нам стало відомо, що Одеський суд виніс вирок чоловікові, який знущався над кошенятами.

Крім того, ми повідомляли, що на дачному масиві в Києві влітку 2018 року чоловік сильно побив бездомного собаку, відвіз її на якусь відстань, викинув і втік. Слідчі Дніпровського управління поліції розслідували кримінальну виробництво за ч. 1 ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України.


Джерело статті: “https://sud.ua/ru/news/ukraine/137835-u-kiyevi-zaboronili-diyalnist-peresuvnikh-tsirkiv-z-tvarinami-sud-pidtverdiv-zakonnist-rishennya-kmda”

Новости
Теги