Не бачу в цьому нічого поганого: Лещенко пояснив, чим допомагає Зеленському

Міжнародна політика, боротьба з корупцією та економічні реформи – питання, які цікавлять Володимира Зеленського.


Про це заявив народний депутат України Сергій Лещенко в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.


Глядач програми нагадала, що наприкінці зими Сергій Лещенко зустрічався із спецпредставником США Куртом Волкером. На зустрічі був присутній і Володимир Зеленський. Відтак, чи дійсно народний депутат підтримує кандидатуру шоумена?


«Ми маємо виборчу кампанію, і одним із фаворитів виборів дійсно є Володимир Зеленський. Тому саме в якості консультантів ми допомагаємо в питаннях, які його цікавлять», – визнав Сергій Лещенко.


Депутат уточним, що консультує Зеленського щодо міжнародної політики, боротьби з корупцією, економічних реформи та іншого.


«Я не бачу в цьому нічого поганого, адже якщо його підтримає суспільство, то він має працювати в інтересах усіх громадян. А тому Зеленський зобов’язаний спиратися на найкращий досвід і практику», – прокоментував Сергій Лещенко.


Нагадаймо, канал кандидата в президенти Володимира Зеленського на YouTube блокували через масові скарги користувачів.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/03/18/ne_bachu_v_tsomu_nichogo_poganogo_leshchenko_poyasnyv_chym_dopomagaie_1531827”

Новости
Теги