У Києві вже за борги відключать будинки від електрики: подробиці

У Києві вже за борги відключать будинки від електрики: подробиці

У Києві вже за борги відключать будинки від електрики: подробиці Певна частина будинків у столиці, відповідно до норм Закону України «Про ринок електричної енергії», на сьогодні отримують електроенергію від «постачальника останньої надії» – компанії «Укрінтеренерго», що за договором може постачати послугу лише на обмежений період часу.

При цьому юридичні особи-споживачі мають забезпечити 100%-й розрахунок за отримані послуги з електропостачання, – пише Вечірній Київ.

«У кінці березня термін угоди з «постачальником останньої надії» спливає, – сказав сьогодні на брифінгу заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. – Кілька будинків ще й мають заборгованість, що не дасть змогу їм обрати іншу компанію-постачальника та спричинить відключення послуги. Серед них будинки: на вулиці Шумського, 3-Г, 10-Б; Харківському шосе, 19, 19-А, 19-Б; Чоколівському бульварі, 42-А; вул. Закревського, 101, вул. Голего, 7-В. Місто готове надати необхідну допомогу для врегулювання ситуації. Однак активи цих будинків мають забезпечити ефективну комунікацію з людьми та донести об’єктивну інформацію».

Читайте також: Опубліковані нові тарифи на опалення і гарячу воду для киян, – інфографіка

«За законом, якщо за 90 діб клієнт не обрав собі постачальника електроенергії та не уклав із ним договір на ринкових умовах, «постачальник останньої надії» вимагатиме припинити постачання електрики, — зазначив комерційний директор компанії ДТЕК Київські електромережі Олександр Бемм. – Ми, як компанія-оператор, зобов’язаний виконати вимогу. Питання боргів клієнт також має вирішувати з постачальником».

Читайте також: Що робити киянам, які отримали платіжки з незрозумілим боргом


Джерело статті: “http://fromua.news/article/4088558/u-kiievi-vje-za-borgi-vidklyuchatj-budinki-vid-elektriki-podrobitsi/”

Новости
Теги