Україна пропонує включити до Мінського процесу питання Криму

Україна наполягає на повному виконанні Росією Мінських домовленостей і пропонує включити до Мінського мирного процесу питання Криму.


Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця на спеціальному засіданні Ради Безпеки ООН, присвяченому п’ятим роковинам окупації Криму, повідомляє Укрінформ.


«Було би чудово, якби питання окупації Криму було частиною Мінського діалогу. Зараз це, на жаль, не так. Наступного разу, коли обговорюватимуться Мінські домовленості – а ми переконані, що вони мають бути повністю виконані Росією у тому вигляді, у якому вони написані, а не частково, як прагне Росія, – скористаймося нагодою та включімо питання окупації Криму у Мінські перемовини», – сказав Кислиця.


Читайте також: Росія за п’ять років перетворила Крим на чорну діру, – євродепутат


Рада Безпеки ООН 15 березня обговорює ситуацію в тимчасово окупованому Криму. Засідання, присвячене п’ятим роковинам окупації, проходить у форматі Арріа, тобто на нього запрошені не лише члени Радбезу, а й представники інших держав-членів ООН та неурядових організацій.


Читайте також: В мережі оприлюднили «крик відчаю» з окупованого Криму


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/03/15/ukraina_proponuie_vklyuchyty_do_minskogo_protsesu_pytannya_krymu_1530367”

Новости
Теги