Ізраїль заявляє про атаку ракетами Тель-Авіва


Із Сектору Гази по Ізраїлю у четвер ввечері були випущені дві ракети. Про це повідомила прес-служба Армії оборони Ізраїлю. Вперше з 2014 року в агломерації Гуш-Дан (Великий Тель-Авів) спрацювали сирени і було чутно вибухи.

"Після повідомлень про спрацювання сирен повітряної тривоги в районі Гуш-Дан (Великий Тель-Авів) інформуємо, що попереднє вивчення даних вказує, що дві ракети були запущені із сектору Гази по ізраїльській території", — йдеться в комюніке військових.

שני שיגורים זוהו משטח רצועת עזה לשטח ישראל. מערכות ההתרעה והגילוי פעלו כנדרש. לא בוצע יירוט של מערכות ההגנה האווירית. לא מוכר נזק או נפגעים באירוע. אין הנחיות מיוחדות לעורף

— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) 14 березня 2019 р.

Повідомляється, що одну з ракет перехопила система ППО "Залізний купол". Влада Тель-Авіва та інших міст центрального Ізраїлю заявили про відкриття всіх бомбосховищ. Прем’єр-міністр Бенджамін Нетаньяху зібрав термінову нараду з військовими, передає Reuters.

Як уточнює видання, в четвер в Газі домінуюча група ХАМАС брала участь у переговорах з Єгиптом про довгострокове перемир’я з Ізраїлем. Ракетний вогонь викликав в Ізраїлі чутки про те, що за запусками стоять палестинські бойовики, які виступали проти будь-якої угоди між ХАМАСОМ та Ізраїлем. Міністр фінансів Ізраїлю Моше Кахалон заявив в Twitter, що Ізраїль "відреагує по мірі необхідності" на ракетну атаку.

Раніше повідомлялося, що американські військові вперше перенесли Систему протиракетної оборони (ППО) в Ізраїль в рамках місячних спільних навчань ППО між двома країнами.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/izrayil-zayavlyaye-pro-ataku-raketami-tel-aviva-305615_.html”

Новости
Теги