У МЗС не виключають скасування безвізового режиму з Ізраїлем

У МЗС не виключають скасування безвізового режиму з Ізраїлем

Міністерство закордонних справ України не відкидає можливість скасування безвізового режиму з Ізраїлем, якщо права українських туристів і мандрівників будуть систематично порушуватися на кордоні.

Про це заявила речник МЗС Катерина Зеленко на брифінгу в Києві, передає "LB.ua"."У випадку, якщо іноземні уряди не будуть належним чином ставитися до боротьби з нелегальним наймом і працевлаштуванням на роботу українських громадян, якщо права українських туристів і мандрівників будуть систематично порушуватися, зокрема на кордоні, ми будемо переглядати умови поїздок громадян, у тому числі — доцільність збереження безвізового режиму для громадян тих країн, де права наших співвітчизників систематично порушуються", — сказала Зеленко.

"МЗС України вважає неприпустимим, щоб у кожному українському туристові на кордоні бачили порушника імміграційних правил через неготовність або небажання урядів боротися з практикою нелегального працевлаштування в своїх державах", — наголосила спікер.

Нагадаймо, між Україною і Ізраїлем виник скандал через недопущення групи ізраїльтян в Україну. У Держприкордонслужбі зростання відмов пояснили збільшенням кількості недобросовісних туристів.

Від початку року Україна не пустила в країну 96 ізраїльтян, а Ізраїль — 503 українців. У 2018 році Ізраїль не впустив 7730 українців.

Ситуація в аеропортах України та Ізраїлю стане темою двосторонніх консульських консультацій у березні.

Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/167583-u-mzs-ne-vyklyuchayut-skasuvannya-bezvizovogo-rezhymu-z-izrayilem.html”

Новости
Теги