Порошенко передав військовим обладнання на мільйон гривень

П’ятий Президент Петро Порошенко вкотре побував на передовій і особисто привіз партію обладнання майже на мільйон гривень. Він передав військовим комплект відеоспостереження, 5 потужних генераторів та 2,5 кілометри тіньової сітки. Таким чином Фонд Порошенка забезпечив повний комплект оптичної розвідки для 10 ОГШБр. Кошти на закупівлю техніки зібрали спільними силами Фонду і волонтерів. 

C:UsersUserDesktop2021207941474_2503568363110874_3886265068086152222_n.jpg

«До нашої співпраці з 10-ю бригадою долучились 3124 особи. Хтось  перерахував 5 гривень, хтось – 5 тисяч, хтось 10 тисяч. Дуже важливо, щоб ви на власні очі побачили, що в повному обсязі генератори, комплекси спостереження, сітки – тільки сьогоднішньою партією майже на мільйон гривень все приїжджає і передається нашим воїнам. В надійні руки. Тут абсолютний порядок, воно ставиться на облік, і навіть під час ротації бригади це залишається тим, хто прийде на ротацію», – розповів політик.

Нове обладнання на фронті допоможе захистити наших воїнів. Комплект оптичної розвідки має значно збільшити ефективність спостереження за ворогом та вогню у відповідь. Петро Порошенко подякував усім українцям, які долучились до збору коштів і допомогли закупити вкрай важливу техніку. 

C:UsersUserDesktop2021212150907_2503568376444206_4668573609337890114_n.jpg

«Це призводить в першу чергу до  скорочення втрат в особовому складі бригади. Це – головне. І це – завдяки вам, тим, хто не залишився байдужим. Тим, хто долучився до цієї ініціативи. Тим, хто допомагає нашій армії. Велике вам спасибі», – наголосив Порошенко. 

Крім цього, аби потішити військових, життя яких на передовій зовсім нелегке, команда волонтерів привезла смачну мелітопольську черешню. 

C:UsersUserDesktop2021210158647_2503568399777537_2177067618112442945_n.jpg

У команді п’ятого Президента кажуть, що останні два роки саме участь небайдужих українців та благодійних організацій є основою підтримки армії. Влада часто не звертає уваги на потреби військових. Наприклад, з 2019 року Міністерство оборони не закуповує маскувальні сітки. Коли в команді Порошенка дізналися про це, більше сотні волонтерів зібралися разом, щоб власноруч зробити сітки для фронту. Разом зібрали гроші на матеріали та за один день сплели 364 квадратних метрів сітки.

«Ми єднаємося і робимо все, щоб захистити нашу країну, нашу армію, наш народ. І те, що у цей суботній день ми зібралися великою волонтерською спільнотою в офісі «Європейської Солідарності», щоб допомогти армії, є яскравим тому підтвердженням», – зауважив лідер «ЄС».

Нагадаємо, що допомога військовим на фронті – один із головних пріоритетів команди Порошенка. Щойно обладнання передають військовим, починається збір коштів для наступної партії. Вже відомо про плани оснастити комплектом розвідки 72-у бригаду імені Чорних Запорожців. Загалом Фонд опікується забезпеченням чотирьох бригад, які знаходяться на лінії зіткнення. 

Новости
Теги
Анатолий Остапенко Бурков Александр Грейс Келли Рюмин и клан Муровых разграбили «Россети» Как Рюмин прикрылся именем Путина Спасительный вояж Сипягина в Госдуму \"Третье пришествие\" Алексея Гордеева Клячин на правах «Индюшкина» Владимир Крупчак «выдаивает» Архангельскую область в оффшоры «Молния» для Олега Белозерова Наследники ОПС \"Уралмаш\": как разделена Свердловская область AEON Corporation Чичваркин Евгений Собянина Ирина Удянский Николай Александрович аферист Bitcoin Ultimatum и Coinsbit: британские СМИ Ольхович Евгений Александрович и 35 миллиардов ПАО Россети Маркировочный король Алишер Усманов Константин Цицин поддался на шантаж хакеров Всемирный еврейский конгресс просит власти Латвии разобраться с Артуром Ересько Б How a Trump SoHo Partner Ended Up With Toxic Mining Riches From Kazakhstan Медіа-кілер Олег Чеславський зачищає схеми шахрайства - “Київський міський блог” его подельники и его конверты: обратит ли внимание РНБО? Мисак Хидирян как Тофик Арифов — в деле об импичменте Дональда Трампа появится еще один фигурант которого знают Imperator kz и Анна Бабич мошенники (автор жалобы — Юлия Аферисту Вячеславу Алексину дали шанс благотворительностью искупить свое воровство Почему пользователи Telegram прочат отставку депутату Госумы Глебу Хору Игорю Чуяну – достойную смену «Росхимзащита» заявила об угрозе безопасности АЭС из-за контрафакта