Завантаженість ліжок зростає. Закарпатська область найближче до потрапляння у червону зону карантину — Степанов

В Україні Закарпатська область є найближчою до червоної зони карантину. Зараз там найвищий рівень завантаженості ліжок з киснем.

Об этом сообщает ИнформбюроПро це міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав в ефірі 1+1.


За словами Степанова, крім Закарпатської області, ще три регіони можуть потрапити до червоної карантинної зони — це Львівська та Миколаївська області. Однак, у ціх ситуація погіршується за кількістю госпіталізацій в добу.


Читайте також:
В Україні рівень колективного імунітету до коронавірусу нижче 20% — дослідження


Міністр пообіцяв незабаром відправитиув зазначені регіони свого заступника, щоб він провів інспекцію.


На території, де діє червона зона карантину, забороняється:


  • робота ресторанів і кафе;
  • робота розважальних закладів;
  • прийом відвідувачів суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність в сфері торговельного та побутового обслуговування населення, крім супермаркетів і продовольчих магазинів;
  • діяльність непродовольчих ринків;
  • відвідування навчальних закладів незалежно від форми власності, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних навчальних закладів і учнів 1-4 класів установ загальної середньої освіти.


Інфекціоніст і медичний експерт ЮНІСЕФ Катерина Булавінова вважає, що в Україні вже через кілька тижнів можуть ввести локдаун на тлі погіршення ситуації з коронавірусом.


Читайте також:
Наіре Вудс
Справа не в грошах. Що заважає вакцинувати весь світ


4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль не виключив введення нового локдауна в Україні на тлі спалаху захворюваності на коронавірус.


В Україні різко зросла захворюваність на коронавірус: за добу, 3 березня, захворювання діагностували у 10 057 осіб. Одужали 4 837 пацієнтів, ще 192 померли.


Також за добу госпіталізували рекордну кількість пацієнтів з COVID-19.


Крім того, вперше в Україні виявили так званий британський штам коронавірусу. Мутацію підтвердили у двох пацієнтів в Івано-Франківську.


Редактор: Євгеній Василенко


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/koronavirus-v-ukrajini-zakarpatska-oblast-blizhche-vsih-do-chervonoji-zoni-karantinu-novini-ukrajini-50145857.html”

Новости
Теги