У Нідерландах секс-працівники протестують проти карантину і вимагають дозволити їм працювати

Секс-працівники в Гаазі вимагають дозволити їм працювати

Секс-працівники в Гаазі 2 березня взяли участь у демонстрації, вимагаючи права повернутися до роботи. Про це повідомило агентство Euronews.

Об этом сообщает ТОП СМИ

Агентство зазначає, що на початку березня у країні послабили карантин. Іншим "контактним професіями", таким як перукарі, співробітники салонів краси і масажисти, із 3 березня дозволили працювати. Але працівники секс-індустрії в цей список не ввійшли.

Секс-працівники заявляють, що в них немає жодної фінансової підтримки, а за оренду житла платити доводиться, як і всім іншим.

Одна з учасниць протесту зазначила, що не ризикує заразитися або заразити когось COVID-19, оскільки вона домінатрікс і їй не треба чіпати клієнта, щоб виконати свою роботу – "він звертається до уяви".

Міністр охорони здоров’я Уго де Йонге 2 березня заявив, що співробітники секс-бізнесу не можуть повернутися до роботи, оскільки їм важче дотримуватися заходів безпеки, пише Het Parool. Окрім того, було б складно виявляти джерела зараження, оскільки три чверті клієнтів, за його словами, називають інше ім’я. "Люди відмовляються називати своє ім’я, я це все розумію. У цьому секторі також складніше вимагати реєстрації", – сказав він.

На його думку, секс-працівники нічого не можуть зробити, щоб змінити рішення кабінету міністрів: їхню роботу "просто неможливо за природою речей зробити безпечною".

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, який відстежує поширення COVID-19, станом на 4 березня в Нідерландах зареєстровано понад 1,1 млн випадків коронавірусної інфекції, померло 15 857 інфікованих.

Із 23 січня в Нідерландах ввели комендантську годину із 21.00 до 4.40. У зв’язку з обмеженнями у країні були акції протесту. Комендантську годину продовжили до 15 березня, незважаючи на послаблення інших обмежень.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-niderlandah-seks-pratsivniki-protestujut-proti-karantinu-i-vimagajut-dozvoliti-jim-pratsjuvati-1542611.html”

Новости
Теги