Факт. Михайло Поплавський презентував новий кліп "Далі буде": від рокера до романтика

Факт. Михайло Поплавський презентував новий кліп  Далі буде : від рокера до романтика
Комментарии: 0

Поплавский

"Знаєте, в чому фішка Поплавського?" – звертається Михайло Михайлович до своїх гостей. — Балет, потужний бек-вокал, концертний кліп і я біля них".

Об этом сообщает Коготь 2.0

Так, з усмішкою, хорошим почуттям гумору і запальним настроєм Маестро розпочав презентацію свого концертного кліпу на нову пісню "Далі буде".

съемки клипа

Презентація відбулася в колі друзів, відомих артистів, продюсерів, топ-блогерів (Анна Трінчер, Ірина Кудашова, Богдан Буше, Аліна Гросу, Володимир Бебешко, Ілона Гвоздьова, Олена Шоптенко, Олександр Лещенко , Василь Голованов та інші).

Як каже Михайло Михайлович, "далі буде", якщо лишити позаду всі свої стереотипи і бути самим собою.

- Пісня "Далі буде" — філософія мого життя, — говорить Михайло Поплавський. — Хочу подякувати авторам, які змогли відобразити в ній мої життєві переконання, що ми самі творці своєї долі, що ніколи не потрібно зупинятися на досягнутому, впевнено йти до мети, завжди бути собою. Жити, любити, творити і перемагати, чого і вам всім бажаю.

Музику до пісні написав Віталій Волкомор, слова — Микола Бровченко.

автор песни

Автором ідеї та режисером кліпу став студент 5 курсу Національного університету культури і мистецтв Михайло Харченко, який і запропонував ректору використати для зйомок 3D-віртуальну реальність та світодіодний куб (LED cube).

— Михайло Поплавський завжди нам говорить: "Здивувати — значить перемогти! Так і з’явилася ідея зняти кліп у новому форматі з використанням трендових світових технологій. Було складно і відповідально, адже ми робили це першими в Україні, до нас ніхто не використовував такі технології під час зйомок концертного кліпу, — розповідає Михайло Харченко. — Цей проект дав мені безцінний досвід і переосмислення сучасних тенденцій режисури, знайомство зі справжніми професіоналами. Ну і, звичайно, подарував неймовірні емоції. У кліпі "Далі буде" через відеоряд, символіку, колористику ми намагалися передати характер Михайла Поплавського, його волю до перемоги, оптимізм, пристрасть, енергійність та любов до життя!

Михайло Михайлович сам сповідує і нам рекомендує: перше — знайти, що треба робити, друге — як це робити, третє – взяти і зробити.

Михаил Поплавский

— Ось ми це і зробили. Коли приїхали на знімальний майданчик, ми не знали, як воно піде. Студент п’ятого курсу Міша Харченко приніс мені цю ідею і сказав: Михайле Михайловичу, ви повинні буди першим. А я люблю бути першим, не люблю бути другим. І вам теж хочу сказати: будьте першими, будьте самі собою, лідерами і режисерами свого життя, йдіть навпростець від сердець до сердець — радить співочий ректор. — Ми повинні випереджати Америку, Європу і Росію. Це мій український гонор, треба довести, що український шоу-бізнес сьогодні в тренді.

выступление Михаил Поплавский

То ж, невипадково, протягом кліпу Михайло Михайлович кілька разів змінював образ рокера на романтика, що не може не запасти в душу його мрійливим глядачкам.

Устами зірок

Українські артисти поділилися своїм враженнями після перегляду концертного кліпу

Алина Гросу

Аліна Гросу: Ви ніколи не втрачали свою актуальність

— Я зі своїх двадцяти з хвостиком років знаю вас 21 рік. Михайло Михайловичу, дружу з вами! Ви ніколи не втрачали свою актуальність. Ви завжди є самим собою. І сьогодні, дивлячись на вас, хочу сказати, що ви — наш український поп-Джо Кокер.

Ви актуальний кожного дня для багатьох поколінь – від молоді до більш дорослих. Ви молодіжніші за багатьох наших артистів. Гляньте лише – скільки у вас підписників у Тік-Ток?! Я ще стільки не назбирала.

Алена Шоптенко

Олена Шоптенко: Михайло Михайловичу, тільки захоплення!

— У вас дуже крутий кліп. Михайло Михайловичу, тільки захоплення! Насправді я дуже ціную і поважаю людей, які завжди намагаються бути в тренді, завжди намагаються експериментувати і завжди намагаються всюди бути першими. Це — про вас!

Илона Гвоздева

Ілона Гвоздьова: Дуже хочу до вас у кліп!

— У мене насправді лише одне питання – чому досі нас немає у вашій підтанцьовці? Я 10 років вас знаю: 5 — навчалася, 5 — викладаю, візьміть мене, будь ласка, до себе безоплатно, дуже хочу до вас у кліп.

Анна Тринчер

Анна Трінчер: Треба бути як Михайло Михайлович — трендсетером

— Головне – треба не слідкувати за трендами, а бути як Михайло Михайлович — трендсетером. Ми всі – за вами! Не ви за нами, а ми — за вами! Дякую, ви — наш великий батько, ви – трендсетттер. І це нереальний кліп. Я в захопленні.


Джерело статті: “https://kp.ua/culture/689902-fakt-mykhailo-poplavskyi-prezentuvav-novyi-klip-dali-bude-vid-rokera-do-romantyka”

Новости
Теги