125 млн доларів військової допомоги отримає Україна від США

Як відзначили в Пентагоні, виділені кошти повинні бути використані для того, щоб поліпшити оперативну сумісність Збройних сил України з НАТО.

У США прийнято рішення про надання Україні 125 млн доларів в якості нового пакета військової допомоги. Про це повідомив на брифінгу в понеділок, 1 березня, прес-секретар Пентагону Джон Кірбі, передають з посиланням на іноземні ЗМІ.

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА

За його словами, цим пакетом допомоги передбачено підготовку, оснащення та інструктаж для того, щоб допомогти Україні "зберегти територіальну цілісність країни, забезпечити охорону її кордонів".

"Сьогодні міністерство оголошує про новий пакет в обсязі $ 125 млн по лінії ініціативи з надання Україні сприяння у сфері безпеки", — заявив він.

Як підкреслив Кірбі, виділені кошти повинні бути використані для того, щоб поліпшити оперативну сумісність Збройних сил України з НАТО.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/125-mln-dolariv-viiskovoi-dopomohy-otrymaie-ukraina-vid-ssha-366330.html”

Новости
Теги