Хіти тижня. Кадри не для нервових! Оптична ілюзія з будинком, що обертається, налякала користувачів мережі (відео)

На перший погляд, цей будинок нічим не відрізняється від інших житлових будівель в Австралії недалеко від аеропорту Бенкстаун. Однак, якщо їхати повз на машині, то ви не повірите своїм очам. Відео розмістили в мережі TikTok, де воно вже зібрало мільйони переглядів і півтори тисячі коментарів, передають .

Об этом сообщает КОД ЮА

"Цей обертовий будинок своєю оптичною ілюзією завжди збиває мене з пантелику", – підписала опубліковані кадри очевидиця. У коментарях почали міркувати, хто міг спроєктувати таку будівлю. І навіть припустили, що ця оптична ілюзія може призвести до ДТП.

Зазначимо, що цей будинок називається "Камофльор" або "культовий прядильний будинок". Проєкт створила австралійська художниця Реджина Волтерс. Вона заснувала концепцію будинку на роботах видатних сіднейських художників, які використовували експериментальні методи камуфляжного дизайну і маскування.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-kadry-ne-dlia-nervovykh-optychna-iliuziia-z-budynkom-shcho-obertaietsia-naliakala-korystuvachiv-merezhi-video-365710.html”

Новости
Теги