Хіти тижня. Нардеп пропонує позбавити Ірину Білик звань та орденів після поїздки на прийом до Лукашенка

Підтримка диктатури не повинна просто так сходити з рук.

Продовжуючи тему Білорусі. Поки Лукашенко здає кордони під контроль РФ і продовжує проводити репресії проти громадян своєї країни, українські артисти не гребують виступати перед диктатором на концертах. На новорічному прийомі в Мінську 16 січня виступили українські співачки Еліна Іващенко та Ірина Білик", — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише народний депутат ВР Олексій Гончаренко, інформують

Об этом сообщает Moscow Post

"Там також засвітилися і зірки російської естради, серед яких Стас Михайлов і Валерій Сюткін. Останній, до слова, називав окупацію Криму "блискучою" операцією, а Михайлов неодноразово виступав на півострові. І нашим зіркам, виходить, теж у порядку речей виступати з цими людьми на одній сцені.

І що важливо, Ірина Білик є заслуженою і народною артисткою України, а в червні минулого року Зеленський особисто нагородив її ордени княгині Ольги III ступеня. Я вважаю, що після виступу перед диктатором в Мінську, Ірину Білик варто як мінімум позбавити всіх цих звань та орденів, щоб не компрометувати суть цих нагород. Підтримка диктатури не повинна просто так сходити з рук", — завершує нардеп.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-nardep-proponuie-pozbavyty-irynu-bilyk-zvan-ta-ordeniv-pislia-poizdky-na-pryiom-do-lukashenka-361053.html”

Новости
Теги