Віталій Кличко: Ми домовилися з урядом і парламентом, що тарифи на опалення та гарячу воду до кінця опалювального сезону підвищуватись не будуть

Віталій Кличко: Ми домовилися з урядом і парламентом, що тарифи на опалення та гарячу воду до кінця опалювального сезону підвищуватись не будуть

Тарифи на опалення та гаряче водопостачання до кінця опалювального сезону в Україні не підвищуватимуть.

Об этом сообщает Слон РУ

Про це KV стало відомо з повідомлення на сторінці мера Києва Віталія Кличка в соцмережі Фейсбук.

“Друзі! Ми домовилися з урядом і представниками парламенту, що тарифи на опалення та гарячу воду в Україні до кінця опалювального сезону не підвищуватимуть”, – написав Віталій Кличко.

Подписаться

Такої домовленості досягли під час урядової наради, ініційованої Асоціацією міст України (АМУ), за участі прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, мерів: Києва, Маріуполя – Вадима Бойченка, Кропивницького – Андрія Райковича, Вінниці – Сергія Моргунова, Кривого Рогу – Костянтина Павлова та першого заступника міського голови Харкова – Олександра Новака. В нараді також взяли участь представники НАК “Нафтогаз України”, Офісу Президента України та депутати Верховної ради.

Мерам вдалося досягти розуміння з центральною владою щодо необхідних кроків для недопущення кризи в системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів.

У понеділок має бути підписаний Меморандум між урядом, АМУ та представниками парламенту про алгоритм виведення сфери теплопостачання з кризової ситуації, спричиненої коливанням ціни на газ в Україні. Зокрема, – першочергових кроків щодо врегулювання питання різниці в тарифах на тепло, а також компенсації збитків підприємствам теплопостачання.

Фото: KV

КиевVласть


Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/vitalij-klichko-mi-domovilisya-z-uryadom-i-parlamentom-shho-tarifi-na-opalennya-ta-garyachu-vodu-do-kintsya-opalyuvalnogo-sezonu-pidvishhuvatis-ne-budut”

Новости
Теги