"Будемо вакцинуватися російською. Американській не віримо! Гидоту нам якусь уколять": На "тарифний" мітинг в Ізюмі позлітались неприкаяні комуняки (відео)

Організатор заходу перебуває в базі "Миротворець" як пособник терористів і російських окупантів.

Ізюмський депутат, екскомуніст Анатолій Фомічевський використав міський тарифний мітинг для пропаганди російської вакцини, передають з посиланням на Ізюм TV.

Об этом сообщает Компромат

На відеозаписі з місця проведення акції протесту, група літніх жінок заявляє про намір вакцинуватися виключно вакциною російського виробництва.

"Ми будемо вакцинуватися, якщо російська вакцина буде... випробуємо на собі, а потім діткам... Ми американській вакцині не віримо! Гидоту нам якусь уколять", — кажуть жінки.

Фомічевський сказав, що і сам готовий вакцинуватися російською вакциною і має намір вимагати її закупівлі від усіх державних органів.

Фомічевський перебуває в базі "Миротворця" як пособник терористів і російських окупантів.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/budemo-vaktsynuvatysia-rosiiskoiu-amerykanskii-ne-virymo-hydotu-nam-iakus-ukoliat-na-taryfnyi-mitynh-v-iziumi-pozlitalys-nedobyti-komuniaky-video-360122.html”

Новости
Теги