Україні важливо розвивати зону вільної торгівлі з Ізраїлем - Фельдман

Олександр Фельдман супроводжував Петра Порошенка під час візиту в Ізраїль — Україні важливо розвивати зону вільної торгівлі з Ізраїлем — Фельдман
Олександр Фельдман супроводжував Петра Порошенка під час візиту в Ізраїль
Ізраїль є стратегічно важливим партнером для України


Україні важливо розвивати зону вільної торгівлі з Ізраїлем, і це позитивно позначиться на економіці обох країн. Таку думку висловив народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатська група дружби Україна — Держава Ізраїль» Олександр Фельдман, коментуючи офіційний візит президента України Петра Порошенка на Святу землю.


Фельдман зазначив, що Ізраїль є стратегічно важливим партнером для України, і подібні кроки зближення між країнами вплинуть в тому числі і на інвестиційну привабливість України, допоможуть залучити додаткові надходження до бюджету.


Раніше президент України Петро Порошенко назвав день підписання Угоди історичною подією. «Це історичний день, тому що ми знищили всі бар’єри в наших економічних відносинах», — зазначив Порошенко.


Нагадаймо, 20-21 січня президент України Петро Порошенко перебував з офіційним візитом в Ізраїлі. Народний депутат Олександр Фельдман супроводжував главу держави в складі офіційної делегації.


Президент запросив прем’єра Ізраїлю виступити у Верховній Раді.


Також Порошенко в Єрусалимі помолився за припинення російської агресії.


Глава держави зустрівся з генеральним секретарем Єрусалимського патріархату, архієпископом Аристархом. Порошенко відзначив, що з отриманням Томосу про автокефалію Православна Церква України «увійшла до родини православних церков-сестер».


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/ukrajini-vazhlivo-rozvivati-zonu-vilnoji-torgivli-z-izrajilem-feldman-563614.html”

Новости
Теги