Як мукачівка стала поліцейським кінологом та знайшла напарницю Келлі (ФОТО)

Як мукачівка стала поліцейським кінологом та знайшла напарницю Келлі (ФОТО)

Головне управління національної поліції Закарпаття опублікувало розповідь про 24-річну мукачівку Наталію Мацур, яка обрала професію, що їй до душі — інспектора-кінолога поліції Закарпаття.

Наталія Мацур ще змалку має справу з собаками та завжди захоплювалась розумом та відданістю цих чотирилапих друзів людини.

Декілька років тому в Мукачеві проводився перший чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів. Змагання цікавили дівчину. Саме тоді в неї вдома з’явилось цуценя німецької вівчарки. Вже після змагань дівчина поцікавилась, чи є можливість працювати у правоохоронних органах, а саме кінологом.

Тоді в Мукачівському відділі поліції була вакантна посада провідника службових собак, яке й посіла Наталка. Згодом дівчина атестувалась на посаду молодшого інспектора-кінолога.

— Скільки я себе пам’ятаю, завжди мала справу з собаками, спілкувалася з ними. Я чудово їх розумію, а вони — мене. Собаки — розумні та віддані тварини, які допомагають поліції розкривати злочини. Крім того, тренінги та спілкування з колегами дають мені можливість вдосконалювати свої професійні навички для подальшого застосування їх на практиці, — розповідає Наталія.


Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/481320”

Новости
Теги