На Вінниччині пічки гріють 13 відсотків шкіл та садочків


13 та 13,4. Такий середній відсоток загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих садочків у Вінницькій області, які мають пічне опалення. Якщо перевести відсотки в абсолютні цифри, вийде відповідно 92 та 104, повідомляє Vlasno.info.

Об этом сообщает FIB

За інформацією Вінницької облдержадміністрації, сьогодні в області нараховується 771 дошкільний навчальний заклад, з яких 15 непрацюючих, та 715 загальноосвітніх шкіл, і переважна більшість із них – 441 та 615 відповідно – опалюють котельні, у тому числі й власні. Але учні та вихованці, а також колективи деяких закладів гріється старовинними, як для 21 століття, методом: пічками.

Так, найбільший відсоток «пічних» садочків – у Могилів-Подільському (за старим розподілом) районі: 74. За ним у цьому рейтингу йдуть колишні Крижопільський (38,7%), Тиврівський (32%) та Бершадський (20%) райони.

Що стосується відсотка шкіл, що мають пічне опалення, то й тут у лідерах Могилів-Подільщина з 75 відсотками. На другому місці – Тиврівський район (36 відсотків). У Барському та Чернівецькому районах таких загальноосвітніх закладів третина, Чечельницькому – 29 відсотків, у Жмеринському – чверть.

Фото з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/40657-na-vinnychchyni-pichky-hriiut-13-vidsot”

Новости
Теги